BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Don’t You Cry Tonight

Sena kaip pasaulis giesmelė- mokykis, dirbk, pirk butą, mašiną, imk paskolą (kurios tikrai nesugebėsi grąžinti), šiaip ne taip įsigyk nušiurusią sodybėlę, kartą į penkis metus važiuok atostogauti prie jūros, ištekink sūnus ir dukras, kurie kartos tavo klaidas.

MS Wordo pagalba tikink visus aplink, kad tavo gyvenimas bus kitoks, kad tu darysi tai, ką nori, kad susikursi tokį gyvenimą, kai galėsi rytais gerti šampaną ar važinėtis dviračiu, o vasaromis ar žiemomis ridentis nuo kopų nuo žemuogių raudonom lūpom. Nenuilsdamas tvirtink, kad daug šypsosies, o verksi taip pat daug, bet dažniau iš laimės, taip pat daug ir stipriai mylėsi.

Tikink, kad pasaulis yra geras ir tik laukia, kol pradėsi tekinti teigiamą energiją jo link- bemat atsivers visos durys, visos galimybės klosis po kojom, kasdien gausi savo dievinamų narcizų ir saldžios baltos kavos.

Ir vėl pavasaris, ir vėl man noris verkti, ir vėl matau,kad žmonės nesikeičia- jie tik duoda pažadus, kurių neįstengia ištesėti. ——-

Ne todėl, kad to nesugebėtų, o todėl, kad yra tiesiog pavargę. Pavargę nuolat vaikytis kažką, ką reikėtų (?) vaikytis. Laimę, patogų gyvenimą, tą patį šampaną ryte ar bučinius.

Ir vėl pavasaris, ir vėl matau, kad apsukau ratą- šiaurės vėjai pažnaibė skruostus, miltais ir pelenais apglėbė kaktą,- ir grįžau į tą pačią vietą, į tą patį tašką, kuriame buvau prieš vienerius ir penkerius metus, ir vėl nebežinau, ko noriu, ir vėl skaudinu tuos, kuriuos turėčiau čiūčiuoti liūliuoti, kuriems turėčiau purenti pūgų pagalves, virti kavą rytais, ruošti sagių derinius marškinukams į teatrą ar koncertą, parinkti derančią kaklaskarę, apkabinti.

Darbelis priklauso Chelsea Jade

Darbelis priklauso Chelsea Jade

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (10) to “Don’t You Cry Tonight”

 1.   momo
  Balandis 20th, 2010 | 22:51

  Taip, Ieva, taip. Tu teisi. Tu labai smarkiai teisi, dabar atsigulsu ir galvosiu apie tai, kas akivaizdu, blemba.
  Yra toks Kajoko eilėraštis, svajingai graudus ir toks aiškus, prasideda
  ir mes eisim tenai baltu baltu keliu…

  tik neverk, mano meile, neverki, meldžiu
  jei jau niekur ir neisim juk niekur

 2.   Cha
  Balandis 21st, 2010 | 03:19

  Būna dalykų, kuriuos išties reikia (be menkiausio lašo norėjimo ar kažkokio rinkimosi). Kai tokių atsiranda keletas su kai kuriais draugais susišypsom: nejau taip ir užaugam? Bet svarbu ieškoti šviesos ir tiesiog ieškoti – nei vienas rato apėjimas nėra ir neturi būti amžina, galutinė ar visa lemianti trajektorija. Kad ir koks giliai persmelkiantis nuovargis, visada visada kažkur šalia yra ir viena kita galimybė.

 3.   Cha
  Balandis 21st, 2010 | 03:38

  Ir dar yra meilė, kuri neatsiejama nuo atlaidumo. Patys artimiausi dažniausiai daug mato bei supranta.

 4.   skvotere
  Balandis 21st, 2010 | 12:30

  kadangi ne toks aš žmogus, kad išmintingus patarimus duočiau pabirusiems žmonės, tai net ir nebandysiu.

  na ir juk ne viena tu čia pabirusi gatvėm vaikštai.

 5.   tylumoj
  Balandis 21st, 2010 | 13:37

  momo, nenorėjau liūdinti…

 6. Rugpjūtis 30th, 2010 | 11:39

  netyč radau šį įrašą, ir blemba, siaubas,paskutiniė pastraipa tokia man,kad liūdna darosi. ir tikrai gaila, kad TUOS tinkamus žmones, mes mažiausiai lepinam, nes jiem nemokam apsimetinėti, kad viskas gerai

 7. Vasaris 10th, 2011 | 18:09

  I’m having a tiny problem I can’t subscribe your feed, I’m using google reader fyi.

 8. Vasaris 18th, 2011 | 11:04

  I’ve study few of the articles in your blog these couple of days, and that i truly much like your method of blogging. I bookmarked it to my favorites blog list and you will be checking back soon. Pls visit my site too and let me know your opinion.

 9. Vasaris 24th, 2011 | 11:14

  I’ve been absent for some time, but now I remember why I used to love this site. Thanks , I will try and check back more often. How frequently you update your site?

 10. Vasaris 25th, 2011 | 06:36

  What’s Happening i am new to this, I stumbled upon this I’ve found It absolutely useful and it has aided me out loads. I hope to contribute & help other users like its helped me. Great job.

Rašyk komentarą