BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

representation means to “re-present”

Tiek daug jūs nematot. Tiek daug nematau aš pati. Nušvitimo- ar apšalimo, kaip kam labiau patinka- akimirkos ateina netikėtai; vėsiu kalijų kvapu kvėpteli kaklan ir užlaužia žvilgsnį, neįprastai ilgai sustojusį ties kokiu nors visai neypatingu objektu. Tada dar labiau išplečiu ir taip dideles savo akis ir tampu panaši į sustingusį dykumoje leopardą. Arba –40 laipsnių šaltyje ant eketės mirtinai sušalusios žuvies priešmirtinį išgąstį suvokusį eskimą.

Matau save: dvi kasytės, tvarkinga katalikiškos mokyklos uniforma, suraukta kakta. Tiek daug jūs nematėt, tiek daug aš nemačiau. Tada „išėjau į pasaulį“, kaip dideli dėdės sako, ir pamačiau, kiek daug sienų, kurias, kitų sukurtas, priėmiau kaip savas, yra ne tik kad permatomos, bet dar ir iš polietileno- papūtė vėjas ir nunešė. Ir daug jau nunešė, visos murkdosi Nemuno pakrantėj tarp dumblių, kur visi per pertraukas eidavo paslapčia rūkyti.

Tiek daug jūs nematot, tiek daug aš dar pati nematau, bet jaučiu, kaip kalasi, beldžia kažkur skrandžio gilumoj, virsta groteskiškai popiečių potyriais arba nugailėtais vakarais, kai parke ūkauja pelėdos. [Ir vyras vidury pievos groja saksofonu.]

Aš noriu VISKĄ suprasti, aš nesusitaikysiu su keturiasdešimčia procentų, man svarbu sudėlioti viską į lentynėles, į MANO lentynėles, aš nenurimsiu, nors žinau, kad šimtaprocentinis suvokimas neįmanomas, bet kas man jūsų pagiežai šiepiami dantys, kas man jūsų abejingos nugaros, atsukamos tik žodžių peiliams sviesti, kas. Tiesa yra tai, kuo mes tikim. Tai MAN svarbu.

Ir pabaigai- kas galėjo pagalvot, kad pati didžiausia paslaptis, kurią atsinešiau gyveniman, tūno mano pačios kūne, ir viso gyvenimo nepakaks visiems virptelėjimams išsiaiškinti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) to “representation means to “re-present””

 1.   R.S.
  Birželis 21st, 2010 | 13:01

  Man labai šita nuotrauka patinka :)

 2.   n
  Birželis 25th, 2010 | 17:57

  jautriai, Ieva. Labai jautriai.

 3.   deathblow
  Liepa 19th, 2010 | 13:49

  kokios taiklos paskutinės dvi pastraipos. man taip pat - aš noriu suprasti viską, ypač išnagrinėti save. koks tai prakeiksmas ;)

 4. Kovas 21st, 2011 | 20:23

  how to have a bigger load low sperm count range increase seminal volume naturally sperm increaser sperm booster average sperm quantity low sperm count men average sperm production per day low sperm production causes volume of sperm how can i improve sperm count small sperm amount increase your sperm load how to ejaculate for men more sperm pills average sperm count per ml sperm count increase medicine sperm producing cells sperm production puberty vitamins for sperm morphology

Rašyk komentarą