BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

įrašas be pavadinimo kybo ore

O gal, mieloji, visa tai, kuo gyveni, yra tik debesimis užtemdyta mėnulio pusė, niekada nepasirodanti? O gal tu ir toliau sėdi ant šaligatvio krašto- liūdna, rimta mergaitė, - suglaudus kaulėtus kelius, lengvai parėmus kaklą, apglėbus laibais pirštais blauzdas? O gal, brangioji, tokia tu ir esi, ar, greičiau, - tokia tebesi?.. Ir visi sidabriškai skaidrūs atradimai tėra vienasluoksniai, laikino galiojimo, ryt jau bus patižę?.. O kasdienė ritualinė ramuma tėra blizgus niūrios požeminės upės popierėlis?..

O gal iš tikrųjų, brangioji, tu esi ne-lai-min-ga, ir tai prieštarauja viskam, kame iki šiol buvai, dalyvavai, sukaisi? O gal, mieloji, pastumti kalną, tokį didžiulį, pas kurį ėjo Mahometas, tavo pečiai per gležni, nes iš tiesų tu drebi net paprašyta garsiau kalbėti, o, kaip sakoma, prieš vėją nepapūsi?..

O gal, brangioji, tu iš tikrųjų, nuoširdžiai, iki kaulų gilumos esi nelaiminga, tik bijai tai pripažinti, nes palengvėjimas išsiverkus jau seniai nebepažįstamas, nes jau seniai tau niekas nebesako „tu vaikiškos dūšios“?..

O gal, brangioji, tau tereikia…

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (13) to “įrašas be pavadinimo kybo ore”

 1. Spalis 12th, 2010 | 06:52

  Aš tokiai būsenai visad stengiuos nepasiduot. Kuo toliau, tuo sunkiau išeina. Bet net ir prasidavus, kada nors ji praeina.

 2. Spalis 12th, 2010 | 14:23

  tokia būsena visada užeina taip ir praeina, reikia mokėti ją natūraliai priimt ir kuo greičiau išvaryt neįgrimzdus giliai

 3. Spalis 12th, 2010 | 16:19

  o, ir Tu jauties kaip aš tada ://
  reikėtų, kad kas nors gerokai papurtytų Tave, kad visos negandos išnyktų :>

 4.   R.S.
  Spalis 13th, 2010 | 10:55

  Laikykis sauluz :*

 5.   fortuna
  Spalis 14th, 2010 | 19:53

  Mieloji, jei žinotum, kad šis neaiškus ir lipnus liūdesys slapčia atslenka beveik pas kiekvieną, gal taip nesijaustum. Ypač dabar, kai medžių lapai sklendžia žemyn, nuklodami šaligatvį po kojomis, kai rytais miglos rangosi pažeme, kai visą dieną dulkia merkiantis lietus, o vėjas plaiksto palto skvernus… Ar būtum nors kiek laimingesnė, jei žinotum, kad ryt bus viskas kitaip? Patikėk, viskas praeina.

 6. Spalis 14th, 2010 | 21:35

  fortuna (ir kitos),

  dėkui už gražius žodžius. šįkart tai nėra liūdesys iš serijos ‘ruduo, krenta lapai, melancholija kažkokia, einu, gal eilėraštį parašysiu’, tai labai stiprus ir brutalus susidūrimas su realybe, tam tikros aplinkybės, kurių negaliu pakeisti, kuriom manom, kad esam pasirengę, tačiau tik tada, kai paliečia visu svoriu ir asmeniškai, suvokiam tikrąjį situacijos rimtumą.

 7.   proz
  Spalis 17th, 2010 | 18:10

  žinai, kai tave sutikau šią vasarą, man atrodei atsigavus, pagyvėjusi, laimingesnė, palyginus su tuo kartu, kai matėmės prieš kažkiek metų Kaune. žaviai atrodei. tu labai daug savyje turi kaip žmogus, kaip moteris - nepamiršk to.(nežinau, ar aš čia į temą. laikykis)

 8. Spalis 17th, 2010 | 22:58

  ačiū, proz, labai reikėjo tokių žodžių;*

 9.   Tuti
  Spalis 18th, 2010 | 17:36

  “O gal, mieloji, visa tai, kuo gyveni, yra tik debesimis užtemdyta mėnulio pusė, niekada nepasirodanti?” o tai tiesa, kuri priverčia susimąstyti.

  oro pilys kažkur virš galvos- tai apie ką svajoji, o tikrosios tvirtovės sienos prieš tave- tai ne kliūtys, jos stovi tam, kad galėtum atsiremti, kai pavargsi.

 10.   inas
  Spalis 18th, 2010 | 20:21

  Nepaprastai jautru ir trapu…

 11. Vasaris 15th, 2011 | 23:39

  Oh my goodness! an amazing article dude. Thanks Nevertheless I’m experiencing situation with ur rss . Don’t know why Unable to subscribe to it. Is there anybody getting similar rss downside? Anybody who is aware of kindly respond. Thnkx

 12. Vasaris 15th, 2011 | 23:39

  Once I originally commented I clicked the -Notify me when new feedback are added- checkbox and now every time a remark is added I get 4 emails with the same comment. Is there any manner you may remove me from that service? Thanks!

 13. Kovas 6th, 2011 | 20:09

  This site has lots of extremely helpful info on it! Thanks for helping me!

Rašyk komentarą