BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

orouostinės (užsieninės) reminiscencijos

numeris vienas.

pasų tikrinimo postas Brėmene. prieinu prie langelio. policininkas labai švelniai ima mano pasą, ilgai tikrina savo aparatu, lygiai taip pat švelniai atiduoda atgal. eidama jam, kiek pamenu, nevalingai mirkteliu (nes pavargus man pradeda ašaroti akys ir linkstu į ką nors per ilgai ir nemandagiai užsispoksoti; tas man patinka, gal reikia dažniau būti nusikalusiai?..), ak. brangusis, susituokime, aš tau pagimdysiu daug vaikų, gaminsiu valgyti, lyginsiu tavo marškinius, gyvensim paprastai ir laimingai.

numeris du.

amžinoji misterija man yra kai kurios merginos/moterys, kurios oro uostan atvyksta lyg nuo podiumo. nežinia, gal jos nesikėlė anksti, bet jų plaukai visuomet blizga, akys nesimarksto iš nuovargio, jos nesitempia sunkių kuprinių. svajoju ir aš kada išdidžiai pražygiuoti pro visas apsaugas su vienu vieninteliu lengvu lagaminėliu, kuriame arbata, knyga, piniginė, dokumentai, pora drabužių ir nieko daugiau.

numeris trys.

tas pats Brėmenas. sekmadienis, niekas nedirba. vaikštau švelniai snyguriuojant, noris lygiai taip pat dėti pėdas tyliai tyliai. prasilenkiu su senyvo amžiaus žmonėmis, jie smalsiai į mane žvilgčioja. ramybė. dar grįšiu, tikrai tikrai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) to “orouostinės (užsieninės) reminiscencijos”

 1.   proz
  Sausis 12th, 2010 | 01:32

  baisiai gražiai čia :)

 2. Sausis 14th, 2010 | 02:29

  kaip gerai, kad tu grįžai.

 3. Vasaris 7th, 2010 | 18:08

  kaip gražu, kaip žavu :)

 4.   Anuka
  Balandis 28th, 2010 | 19:48

  labai moteriškai žavu

Rašyk komentarą